אודות

עו”ד רן רוט, המתמחה בדיני גירושין ומשפחה, הינו בוגר תואר LLB במשפטים באוניברסיטת שפילד שבאנגליה, מחזור 1998. הוא משמש כעורך דין וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1999, כאשר במקביל לעבודתו גם סיים תואר MBA במינהל עסקים עם התמחות במימון, מטעם המכללה האקדמית קריית אונו. בנוסף, עו”ד רן רוט הינו מגשר מוסמך ממשרד המשפטים.

עו”ד רן רוט הוא לא רק עורך דין, הוא גם איש עסקים שצבר ניסיון בשטח. הוא מבין ויודע ביזנס ומכיר את עולם העסקים לפני ולפנים. את הקריירה העסקית שלו הוא התחיל בבנק מסחרי בגרמניה, שם הוא הפגין כישרון יוצא דופן בניהול מו״מ. בהמשך דרכו הכישרון הזה הוביל אותו לקחת חלק בניהול וייצוג חברות נדל״ן בינלאומיות, כבר בשלב מוקדם של הקריירה.

משרדו של עו”ד רן רוט מיצב את עצמו במהירות כאחד המשרדים המובילים בארץ בתחומי דיני המשפחה והחברות. במהלך למעלה מ-20 שנות קריירה משפטית ענפה, נחשף עו”ד רן רוט לאינספור תיקים מורכבים ובעלי רגישות מיוחדת, והוא ניהל אותם ביד רמה ובמקצועיות מופתית. כאן גם בא לידי ביטוי יתרונו של עו”ד רן רוט כבעל ניסיון עשיר בעולם העסקים.

סוד כוחו של עו״ד רן רוט הוא ביכולתו לקרוא ולנתח דו”חות אקטואריים. זהו יתרון גדול, שכן מעטים עורכי הדין שיש להם את ההבנה העסקית והפיננסית הרחבה שיש לעו״ד רן רוט. מן הסתם, זו גם אחת הסיבות להצלחותיו הרבות בתיקי גירושין ודיני משפחה.

בנוסף לניסיונו הרב, יתרונותיו הרבים של עו”ד רן רוט נובעים גם מגישתו יוצאת הדופן המבדילה אותו מעורכי דין אחרים. עו”ד רן רוט מאמין כי עורך דין טוב צריך להיות אסרטיבי, אך לא אגרסיבי, ושהכרעה במערכה הכוללת חשובה יותר מניצחונות קטנים בקרב. הפילוסופיה של עו”ד רן רוט בתחום דיני המשפחה דוגלת בניסיון מתמיד לפתור מחלוקות עוד בטרם הוחל בהליך משפטי – כאשר טובת הילדים נמצאת בראש סדר העדיפויות – לא משנה כמה מרה וקשה היא המחלוקת.

כשחקן שחמט נלהב, עו”ד רן רוט נוהג להסתכל על המאבק המשפטי כעל משחק שחמט. הוא לעולם לא ייגש לתיק לפני שלמד אותו על בוריו, גיבש אסטרטגיה רחבה וכוללת, ווידא שהלקוח מבין את המשמעות של כל צעד ושעל בתוכנית. ניסיונו הרב בעולם העסקים מקנה לו את היכולות להתמודד עם מגוון רחב של תיקים, אותם הוא מנהל תמיד ביד רמה ובמקצועיות חסרת פשרות – מבלי לוותר על הפן האנושי ועל ערכי הרגישות והחמלה.

נגישות