צוואות וירושות

על פי חוק הירושה (תשכ”ה – 1965) קיימים קריטריונים משפטיים המגדירים את תחום הירושות והצוואות, תוך התייחסות למגוון רחב של סוגיות שיש בהן בכדי להסדיר את מעמדו של אדם עוד בחייו – כך שעם פטירתו מן העולם, יובהר במדויק לאן יועברו רכושו וזכויותיו השונות על פי חוק.

אין עוררין על חשיבות עריכת צוואה מדויקת ומנוסחת היטב, אשר תבטיח את רצונותיו וכבודו של המוריש, וכן תחסוך את עוגמת הנפש והמריבות שעלולות לצוץ בין היורשים השונים, כתוצאה מצוואה שנוסחה באופן לקוי או לא מקצועי.

מנגד, על פי חוק לא חלה על אדם חובת כתיבת צוואה, כאשר בהיעדרה פוסק בית המשפט לרוב בחלוקה שוויונית בין קרובי המשפחה מדרגה ראשונה של אותו אדם, לרבות משפחתו הגרעינית המצומצמת – אישה/בעל וילדיו להם ניתנת עדיפות ראשונה.

עם זאת, והיה ונהיה מעוניינים לעבור אל העולם הבא ”בראש שקט” ומתוך ניסיון להסדיר את ענייננו בצורה הנאותה ביותר, רצוי לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום הצוואות והירושות, אשר יהיה אמון על הכנת צוואה בעלת תוקף משפטי, שתהווה אסמכתא לקראת ”יום פקודה”.

משרדו של עו”ד רן רוט מספק מענה משפטי רחב היקף בנושאי צוואות וירושות, כמו גם ניהול הליכים משפטיים הנוגעים להתנגדות לצוואות ועיזבונות, לרבות עריכת ייפוי כוח מתמשך. צוות המשרד משקיע מחשבה רבה על מנת לא להשאיר כל צוואה או תיק ירושה המגיע לפתחו חשוף ולו לטעות המינורית ביותר.

כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל לענייני משפחה, מעניק עו”ד רן רוט את מלוא החשיבות להענקת השירות המשפטי המקיף והמקצועי ביותר עבור לקוחותיו – מתוך הבנה עמוקה של חשיבות עריכת צוואות בתפירה מדויקת על פי הצורך, ניהול הליכים משפטיים בנוגע לירושות וסוגיות נוספות – הכל תוך הקפדה על מתן יחס אישי והוגן לשביעות רצונם של לקוחותיו.

נגישות